Konferencja SSMD

współczesna medycyna laboratoryjna

O projekcie

Klient: Studenckie Stowarzyszenie Młodych Diagnostów PUM
Data: luty 2016
Zostaliśmy wybrani do stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla mającej się odbyć konferencji oraz debaty skierowanej do studenckiego środowiska medycznego. Co do wyglądu to dostaliśmy niemal wolną rękę, koniecznie zawrzeć mieliśmy jedynie takie elementy jak: formularz zgłoszeniowy, regulamin i program do pobrania, logotypy sponsorów (zostaliśmy jednym z nich!).

 

Jeśli sprawdzicie stronę konferencji, zobaczycie, że zrobiliśmy dużo więcej – z czystym sercem możemy powiedzieć, że to jedna z najpiękniejszych naszych stron. W pełni responsywna, przejrzysta, elegancka, czysta, schludna.. to tylko kilka z określeń jakich można użyć. Przewodniczący Stowarzyszenia ograniczył się jednak do „zaje*ista!” – co ostatecznie wyraża więcej niż moglibyśmy napisać.
MATERIAŁY REKLAMOWE
Na stronie internetowej nasz wkład miał się zakończyć, jednakże plakat oraz ulotkę wydarzenia robić miał szwagier znajomego koleżanki dziewczyny kolegi i jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa - wyszło gorzej niż źle. W związku z możliwym uszczerbkiem na dobrym guście (oraz z prawami autorskimi) nie opublikujemy go na naszej stronie internetowej. W tej sytuacji zajęliśmy się również projektem plakatu utrzymując go w podobnej stylizacji do strony www.

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE

KONIEC