Piąty Elefant

Usługi kreatywne dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Witaj na
stronie naszej firmy

Est. 2014

W Piątym Elefancie wykonamy dla Ciebie każdy projekt. Zaprojektujemy dla Ciebie hipsterskie logo, napiszemy teksty i zrobimy zdjęcia, stworzymy ładną, użyteczną i skuteczną stronę www. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi kreacji treści i marketingu cyfrowego. Działaj z 5th Elephant.

Profesjonalne działania rozpoczęliśmy w 2014 roku po uzyskaniu dotacji z UE. Swoje działania opieramy na pasji i świeżych pomysłach, starając się przekonać do nich naszych klientów.

Nasze podejście

Każdy nasz projekt zaczynami od pustej kartki, która w wyniku burzy mózgów zapełnia się różnymi pomysłami. Do wszystkiego podchodzimy indywidualnie i konsultujemy na każdym etapie pracy z naszym klientem. Zawsze ma być czysto i nowocześnie.

Metodologia

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to wypełnienie i odesłanie nam briefu w którym zawierają się wszystkie istotne informacje, które pomogą nam stworzyć dokładnie to czego oczekujesz.

BRANDING
Tworzymy spójne projekty indentyfikacji wizualnej, ale możemy zająć się również pojedynczymi jej elementami. W celu zapewnienia Ci kompleksowej usługi współpracujemy z kilkoma drukarniami.
STRONY WWW
Tworzymy strony responsywne w zgodzie z najnowszymi standardami. W dzisiejszych czasach ponad połowa ruchu z Internecie pochodzi z urządzeń mobilnych! Strony przez nas tworzone wyglądają świetnie niezależnie od urządzenia na którym są wyświetlane.
TREŚCI i ZDJĘCIA
Nie masz głowy do pisania? Treści też napiszemy za Ciebie. Ponadto współpracujemy z profesjonalnym fotografem więc każdy nasz projekt może być wzbogacony o świetnie wykonane zdjęcia

Nasi Klienci

Wszystkich kochamy jednakowo.
projekt logo aport
projekt logo hero gold team
projekt logo róża wiatrów
projekt logo prawdziwe lody
projekt logo just make up
pojekt graficzny logo chemipol
spacer

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ

KONIEC